Tvrdé krytiny

Pálená krytina

tondach

Pálená střešní krytina Tondach vyráběná na přírodní bázi, kdy se směs zeminy s příměsí jílu míchá s vodou, suší vzduchem a ekologicky vypaluje v pecích vyhřívaných zemním plynem. Střešní tašky tak nabízejí nejen vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům a chemické zátěži, ale také další výhody páleného materiálu - ekologičnost i prodyšnost.

Oblíbenost této střešní krytiny v poslední době výrazně stoupá pro svojí barevnou, ale tvarovou nabídku, která umožňuje velice individuální řešení s možností volby povrchové úpravy, od střešních tašek režného provedení až po lesklou glazuru.

Pokládka střešní krytiny Tondach vyžaduje větší precisnost a přesnost při samotné realizaci, ale hotové střechy jsou vždy velice efektní na pohled a zaručuji plnou funkčnost se zárukou 33 let.

Informace o kompletním sortimentu najdete na www.tondach.cz

Betonové krytiny

kmbeta

Betonová střešní krytina KM BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Střešní tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality.

Výraznou vlastností betonové střešní krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět střešní tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary střešních tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Střešní tašky se vyrábí v několika barevných odstínech, a povrchových úpravách, ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.

Společnost KM Beta nabízí 30 - ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových střešních tašek KMB Beta, Hodonka, Bobrovka

Informace o kompletním sortimentu najdete na www.kmbeta.cz

bramac

Pro výrobu betonových střešních tašek Bramac jsou používány přírodní suroviny, které zaručují nejvyšší kvalitu, tvarovou stálost, nízkou nasákavost a vysokou mrazuvzdornost.

Většina střešních tašek Bramac má speciální třetí nástřik Protector, který chrání tašky před zašpiněním, povětrnostními vlivy a zarůstáním mechem. Současně prodlužuje stálobarevnost střešní krytiny Bramac.

Při správné pokládce krytiny Bramac získáte záruku 30 let na samotnou krytinu a při využití originálních doplňků 15 let na funkčnost celého sytému.

V sortimentu najdete velice moderní tašku Tegalit a novinku, střešní tašku Natura.

Informace o kompletním sortimentu najdete na www.bramac.cz